Подписка на рассылку

Вже більше 25-ти років компанія JONNESWAY® є виробником професійного ручного інструмента, пневматичного інструмента, інструментальної мебелі, обладнання для кузовного ремонту та сервісних робіт, пов’язаних з автомобілем.

Марка JONNESWAY® користується популярністю у 80 країнах світу, де її представляють більш ніж 4000 ділерів.

Виробництво товару сертифіковано по ISO 9001, якість продукції відповідає вимогам стандартів DIN, ANSI, підтверджено сертифікатами GS і CE, повністю відповідає вимогам ГОСТа.

Слюсарно-монтажний інструмент JONNESWAY® є продукцією професійного класу, на який розповсюджується поняття довічна гарантія, а саме оголошення підтримання гарантійних зобов’язань протягом всього терміну експлуатації інструмента.

За останню чверть століття професіонали технічного відділу JONNESWAY® розробили та впровадили велику кількість унікальних ідей. Постійна іноваційна робота є одним з провідних принципів виробництва інструмента JONNESWAY®, здатного передбачати тенденції світового ринку та задовольнити його потреби.

За невеликий проміжок часу присутності на ринку України торгова марка JONNESWAY® придбала популярність та впізнаваність, яких інші марки досягали роками.

Якщо порівняти продукцію марки JONNESWAY® з продукцією світових лідерів в цій області, Ви переконаєтесь в тому, що інструмент JONNESWAY® пропонується по більш конкурентноздатним цінам при такий же якості, а іноді і більш високому рівні якості. Крім того, у одного виробника Ви прибаваєте все, що може знадобитися як любителю, так і професіоналу, щоб задовольнити потреби самих вибагливих клієнтів.

На даній сторінці знаходиться інформація по номенклатурному каталогу продукції.
Для підбору товарів необхідно перейти в "Каталог"