Подписка на рассылку

Компанія KING TONY® є виробником професійного ручного інструмента, пневматичного інструмента, інструментальної мебелі, обладнання для кузовного ремонту та сервісних робіт, пов’язаних з автомобілем, яка представлена на ринку більше 30-ти років.

KING TONY® завжди фокусується на продажі якісного інструменту споживачам та на перше місце ставить задоволення потреб своїх клієнтів. 

Марка KING TONY® користується популярністю у багатьох країнах світу.

Виробництво товару сертифіковано по ISO 9001, якість продукції відповідає вимогам стандартів DIN та ANSI.

В даний час KING TONY® витрачає багато зусиль на підвищення рівня професійної підготовки своїх співробітників. Вдосконалюючі своє обладнання, операційні системи та дізайн, компанія KING TONY® не тільки розробляє продукцію, яка задовольняє потреби покупців, але і забезпечує велику дінаміку зросту в конкурентній середі.

Суворий та постійно зростаючий контроль якості KING TONY® став точкою опору для забезпечення росту в майбутньому.

Інструмент KING TONY® є продукцією професійного класу, на який розповсюджується поняття довічна гарантія, а саме оголошення підтримання гарантійних зобов’язань протягом всього терміну експлуатації інструмента. 

Чітка організаційна структура та управління KING TONY Tools Co., LTD допомогають співробітникам проявити свої таланти в роботі. В результаті ефективного управління відділи Іновацій, Управління, Інформації, Виробництва, Якості, Маркетингу та Розвитку виробництва взаємодіють як єдине ціле. У відповідності з щорічно розробленими планами, KING TONY® постійно створює нові цікаві проекти для розвитку своєї торгової марки. Кожен рік компанія KING TONY® бере участь в різноманітних міжнародних інструментальних виставках, щоб поліпшити імідж компанії за кордоном. Сьогодні компанія співпрацює з клієнтами в Азії, на Ближньому Сході, в Європі, в Північній, Центральній та Південній Америці, в Африці і в Австралії, втіливши в життя прагенння KING TONY® розширити свою присутність по всьому світу. 

За останню чверть століття професіонали технічного відділу KING TONY® розробили та впровадили велику кількість унікальних ідей. Постійна іноваційна робота є одним з провідних принципів виробництва інструмента KING TONY®, здатного передбачати тенденції світового ринку та задовольнити його потреби.

Якщо порівняти продукцію марки KING TONY® з продукцією світових лідерів в цій області, Ви переконаєтесь в тому, що інструмент KING TONY® пропонується по більш конкурентноздатним цінам при такий же якості, а іноді і більш високому рівні якості. Крім того, у одного виробника Ви отримуєте все, що може знадобитися як любителю, так і професіоналу, щоб задовольнити потреби самих вибагливих клієнтів.