Подписка на рассылку
   Камишинський завод слюсарно-монтажного інструменту заснований у 1970 році та на даний час підприємство є одним з найбільших російських виробників професійного інструмента зі славними трудовими традиціями та згуртованим колективом, здатним вирішувати найскладніші виробничі задачі.
  Впровадження сучасних технологій, розширення номенклатури та підвищення якості виготовляємої продукції, оперативне реагування на попит ринку є основними задачами, які ставляться та успішно вирішуються менеджментом підприємства.
   Основа політики ТОВ «КЗСМІ» в області якості – задоволення вимог споживача.
 Система менеджменту якості заводу з 2005 року сертифікована по міжнародному стандарту ISO 9001-2000. У 2010 році отримано сертифікат ISO 9001-2008. 
  Весь інструмент, який виготовляється ТОВ «КЗСМІ» відповідає відповідно ГОСТу та Технічним Умовам підприємства, а також пройшов перевірку «Системою сертификації ГОСТ Р» внаслідок чого продукція має «Сертификати відповідності» Російської Федерації.
  Номенклатура, яка виготовляється заводом містить інструмент з монтажними розмірами кріплення від 5мм до 200мм.
 
    Заводом освоєні три основних класи інструмента загального призначення по виконанню:
 
    Серія «Преміум»:
- профессійний інструмент, виготовлений з хромованадієвої сталі 40ХФА, гарантує високу міцність, зносостійкість, надійність в роботі та довговічність;
 
    Серія «Стандарт»:
- надійний інструмент, виготовлений з конструкційної легованої сталі 40Х, який широко застосовується в виробничій сфері;
 
    Серия «Екcперт»:
- інструмент, виготовлений з конструкційної сталі Ст.45, який призначений для побутового використання і робіт з ненавантаженим кріпленням.
 
    Для проведення монтажних робіт в небезпечних умовах виготовляється:
 
    Іскробезпечний інструмент:
- Призначений для нафтогазової та гірничодобувної промисловості. Виготовлений з мідного високоміцного сплава АКН та володіє повною іскробезпечністю, стійкістю до утворення корозії в багатьох середовищах, антімагнітністю, підвищенною зносостійкістю.
- Друга лінійка іскробезпечного інструменту – обміднений інструмент. Мідне покриття товщиною не менш ніж 30мк наноситься на стальну серцевину ключа. Інструмент має менший термін експлуатації порівняно з ключами зі сплаву АКН, що компенсується набагато меншою вартістю виробів.
 
    Електробезпечний інструмент:
- Призначений для робіт в електроустановках з напругою до 1000V при температурі від -20̊С до +70̊С. Дозволяє проводити ремонтні роботи, не відключаючи споживача від електроживлення. Изоляційне двухшарове покриття виготовлене з вологостійкого не крихкого матеріала стійкого до займання.
 
  Заготовки для слюсарно-монтажного інструмента виготовляються точною об’ємною штамповкою з індукційним нагрівом. Стабільна твердість інструмента забезпечується термічною обробкою в гартівно-відпускних агрегатах.
 Інструмент виготовляється в декількох виконаннях та з різними покриттями (порошкове епоксидне, хромований з підшаром нікелю, цинкове хромоване, мідне).
  Народна мудрість говорить: «Тяжкий шлях сходження до вершини, але ще тяжче утриматись на піку».
   Підприємство є визнаним лідером на ринку професійного інструменту та виготовляє для своїх споживачів сучасний, надійний і зручний інструмент та в майбутньому готове гідно тримати торгову марку.
 
На даній сторінці знаходиться інформація по номенклатурному каталогу продукції.
Для підбору товарів необхідно перейти в "Каталог"