Подписка на рассылку

Компанія SCHOLZ Werkzeugefabrik була заснована у 1967 році Фредеріком Шольцом та спеціалізується у виробництві іскробезпечного інструмента, який застосовується в зонах з високою вибухонебезпечністю. 

Ручний інструмент виготовляється з безіскрових матеріалів, зокрема зі спеціальних сплавів, які не містять заліза та вуглецю. Компанія SCHOLZ Werkzeugefabrik - молоде іноваційне підприємство, успіх якого полягає в професійній компетенції його співробітників та високій якості роботи у багатьох напрямках.

Продукція компанії SCHOLZ Werkzeugefabrik експортується по всьому світу.

SCHOLZ Werkzeugefabrik - це відомий світовий бренд, який пропонує замовникам якісний спеціальний ручний інструмент для застосування в багатьох напрямках промисловості. Основні замовники - це найбільші світові компанії, в яких діють високі стандарти безпечності.

Перевагою іскробезпечного інструменту SCHOLZ Werkzeugefabrik є висока якість, конкурентні ціни, ретельне та швидке виконання замовлень, доступність.

Вс номенклатура інструмента забезпечуться пожиттєвою гарантією, що безсумнівно говорить прр його надійність та якість. Обираючи інструмент SCHOLZ Werkzeugefabrik, Ви обираєте безпечність та високі стандарти.

 

На даній сторінці знаходиться інформація по номенклатурному каталогу продукції.
Для підбору товарів необхідно перейти в "Каталог"