Подписка на рассылку

Компанія X-Spark була заснована у 1983 році  та спеціалізується у виробництві вибухобезпечного (іскробезпечного) інструмента, який застосовується в зонах з високою вибухонебезпечністю, високоякісного спеціального стального ручного інструменту та інструменту, виготовленого з титану та міді. 

Вибухобезпечний ручний інструмент виготовляється з безіскрових матеріалів, зокрема зі спеціальних сплавів, які не містять заліза та вуглецю, а саме Al-Cu та Be-Cu. Компанія X-Spark - потужне підприємство, номенклатура інструменту якого складає більше 5000 одиниць інструменту та успіх якого полягає в професійній компетенції його співробітників та високій якості роботи у багатьох напрямках.

Продукція компанії X-Spark експортується по всьому світу.

Весь інструмент відповідає гармонізованим національним стандартам, а саме німецьким стандартам DIN 7444 та DIN 133.

В 2003 році компанія отримала міжнародний сертифікат відповідності системи управління якістю ISO 9001:2015.

В 2017 році компанія отримала сертифікат BAM щодо інструментів, виготовлених з вибухобезпечних сплавів Al-Cu та Be-Cu.

X-Spark - це відомий світовий бренд, який пропонує замовникам якісний спеціальний ручний інструмент для застосування в багатьох напрямках промисловості. Основні замовники - це найбільші світові компанії, в яких діють високі стандарти безпеки.

Перевагою іскробезпечного інструменту X-Spark є висока якість, конкурентні ціни, ретельне та швидке виконання замовлень, доступність.

Повна номенклатура інструмента забезпечуться пожиттєвою гарантією, що безсумнівно говорить прр його надійність та якість. Обираючи інструмент X-Spark, Ви обираєте безпечність та високі стандарти.

 

На даній сторінці знаходиться інформація по номенклатурному каталогу продукції.
Для підбору товарів необхідно перейти в "Каталог"